• Twój kosz z zakupami 
    Twój kosz z zakupami Kosz z zakupami jest pusty
    jeszcze 249,00 EUR do darmowej wysyłki
  • down
Koszty wysyłki 9,99 EUR
Darmowa wysyłka od 249,00 EUR
Wsparcie e-mail
699 Odwiedzający online i
557.834 artykuły dostępne od zaraz

Nasza Filozofia


Jakość i doświadczenie

Motywem przewodnim ASMC GmbH jest zadowolenie klienta! Ponad 20 letnie doświadczenie naszej firmy, pozwala nam oferować doskonałe usługi najwyższej jakości i o najwyższych standardach.

Kompetencja i osobisty serwis

W celu uzyskania informacji dotyczących zamówienia oraz odpowiedzi na nurtujące ich pytania, nasi klienci mogą w każdej chwili skontaktować się z naszym serwisem Hotline telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Asortyment produktów i dostępność

Ponad 500.000 artykułów na naszym magazynie gwarantuje natychmiastową dostępność. Oferujemy naszym klientom wybór spośród ponad 200 marek. Ponad tysiąc nowych produktów rocznie, sprawia, że nasz asortyment jest stale aktualny i atrakcyjny. Dzięki programowi Top-Deals oferujemy Państwu stale zmieniające się oferty w znacznie obniżonych cenach.

Szybka wysyłka

Za sprawą naszego nowoczesnego i dostosowanego do potrzeb wysyłkowych i handlowych systemu zarządzania, jesteśmy w stanie bardzo szybko zareagować na wszystkie przychodzące zamówienia; jak również zrealizować je i przegotować do wysyłki. Wysoka dostępność produktów, gwarantuje dostawę towarów ( z reguły) w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Dzięki współpracy z największą w Niemczech firmą kurierską, oferujemy wysyłkę Express, która dostarczana jest nawet w weekend.

Łatwe, pewne i przyjemne zakupy

Nasz sklep internetowy oferuje łatwy i przejrzysty przegląd produktów, intuicyjną obsługę oraz liczne funkcje takie jak np.: funkcja filtrowania. Nasi klienci mogą wybrać pomiędzy wieloma, bezpiecznymi sposobami płatności takimi jak : Paypal czy płatność kartą kredytową. W ten sposób zagwarantowana jest sprawna i bezpieczna wysyłka na całym świecie.

Odpowiedzialność społeczna

Tworzenie socjalnej sprawiedliwości jak również promowanie naszych pracowników w oparciu o ich kwalifikacje to kluczowy czynnik w naszej firmie. Uczciwość naszych pracowników i żywy duch zespołu to główne czynniki naszej siły i konkurencyjności na rynku.

Dynamika

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy codziennie mamy do czynienia z nowymi wyzwaniami. Dlatego też bliskość z klientem, skoncentrowanie się na realizacji zamówień, oraz innowacyjność stanowią kluczową rolę. Wyzwania te są dla naszego zespołu motywacją i szansą rozwoju zwłaszcza biorąc pod uwagę ciągle zmieniające się środowisko pracy, zwłaszcza w tak dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie jak ASMC GmbH. Jesteśmy dumni z ciągle rosnącej liczby klientów i przegotowani na dalszy rozwój dynamiki runku.

Pewne zakupy w ASMC


Check 30 na zwrot towaru
Check Gwarancja zwrotu pieniędzy
Check Ponad 20 lat doświadczenia
Check Dostawa w ciągu 24 godzin*
Check Certyfikat EHI
Check Bezpieczne metody płatności

*Jeśli wszystkie produkty są dostępne i zostały zamówione z wysyłką przez DHL-Express

Sposoby płatności