• Twój kosz z zakupami 
    Twój kosz z zakupami Kosz z zakupami jest pusty
    jeszcze 249,00 EUR do darmowej wysyłki
  • down
Koszty wysyłki 9,99 EUR
Darmowa wysyłka od 249,00 EUR
Wsparcie e-mail
1164 Odwiedzający online i
547.635 artykuły dostępne od zaraz

Portal z pomocą ASMC

Hilfeportal

Pytanie i odpowiedź

Po wybraniu głównego tematu dotyczącego twojego pytania (w lewym panelu nawigacyjnym lub w środkowym obszarze), pojawią się po prawej stronie wszystkie kategorie w nim zawarte, które można otworzyć poprzez klikniecie. Tam też znajdziesz wszystkie pytania i odpowiedzi dotyczące interesującego Cię tematu.

4 najczęściej zadawane pytania:

Pytanie:Dlaczego niektóre produkty zostały przeniesione do Klubu Action-Club?

Odpowiedźpokaż/ ukryj

Ze względu na przepisy różnych firm partnerskich , niektórych produktów nie możemy wyświetlać/ pokazywać bezpośrednio w sklepie. Ponieważ chcemy jednak je Państwu zaproponować , postanowiliśmy stworzyć Action-Club. W Action-Club znajdą Państwo liczne produkty FSK+18(Produkty 18+), takie jak np.: niektóre produkty Airsoft, różne noże, niektóre Spray’e obronne itd..  Proszę pamiętać, że ze względów polityki/wytycznych/dyrektyw płatności PayPal, artykuły z Action-Club nie mogą być obsługiwane/opłacane za pomocą tej płatności

Do Klubu Action-Club

Przystąpienie do Klubu Action-Club pozwala tylko oglądać produkty FSK-18(+18), aby móc zamówić produkty znajdujące się w Klubie Action-Club niezbędne jest dostarczenie nasm Potwierdzenie Pełnoletniości.
Pytanie:Jak mogę otrzymać Katalog ASMC ?

Odpowiedź:pokaż/ ukryj

Na terenie Niemiec aktualny katalog ASMC jest darmowy. Aby zamówić sam katalog, wystarczy, bezpłatnie wypełnić i wysłać Formularz Zamówienia Katalogu , bez żadnych zobowiązań. Katalog bezzwłocznie zostanie wysłany do państwa pocztą. Uwaga: Przepis ten obowiązuje tylko na terenie Niemiec. Katalog można zamówić również, za darmo łącznie ze składaniem zamówienia na towar.

W przypadku zamawiania Katalogu przez zagranicznych klientów. Proszę zalogować się na Konie Klienta i włożyć katalog do Kosza z zakupami. Koszty wysyłki wyświetlą się pod koniec realizacji zamówienia.
Pytanie: Jak mogę poznać, że dany artykuł jest już dostępny?

Odpowiedź:pokaż/ ukryj

Wyświetlany jest przewidywany czas dostawy ( wg. Informacji dostarczanych przez poszczególnych dostawców). Jeżeli termin ten miałby ulec zmianie i przesunąć się ( z uwagi na: straty w produkcji, opóźnienia w transporcie, opóźnienia w odprawie celnej, itd.) będziemy dane te wprowadzać ręcznie. Wyświetlane daty dostawy nie są wiążące, mają one na celu dostarczenia dodatkowych cennych informacji i pomóc w podjęciu decyzji o zakupie. Artykuł oznaczony kolorem Żółtym

Co oznacza Wyprzedane?

W przypadku artykułów używanych obowiązuje zasada: Produkt, może być zakupiony tylko wtedy, gdy jest dostępny. W przypadku nowych artykułów określenie „Wyprzedany” oznacza, że dostawca wycofał produkt ze swojego zakresu odstawy.
Pytanie:Dlaczego wymagane jest Potwierdzenie Pełnoletniości wieku?

Odpowiedź:pokaż/ ukryj

Wszystkie artykuły oznaczone : Wymagane potwierdzenie Potwierdzenie wieku, mogą zostać zamówione dopiero po okazaniu oficjalnego dokumentu potwierdzającego Państwa wiek. Według ustawy, my jako Sprzedający mamy obowiązek potwierdzenia pełnoletniości kupującego.

Pewne zakupy w ASMC


Check 30 na zwrot towaru
Check Gwarancja zwrotu pieniędzy
Check Ponad 20 lat doświadczenia
Check Dostawa w ciągu 24 godzin*
Check Certyfikat EHI
Check Bezpieczne metody płatności

*Jeśli wszystkie produkty są dostępne i zostały zamówione z wysyłką przez DHL-Express

Sposoby płatności