• Twój kosz z zakupami 
  Twój kosz z zakupami Kosz z zakupami jest pusty
  jeszcze 249,00 EUR do darmowej wysyłki
 • down
Koszty wysyłki 9,99 EUR
Darmowa wysyłka od 249,00 EUR
Wsparcie e-mail
597 Odwiedzający online i
544.849 artykuły dostępne od zaraz

Oferta - Umowa

PDF Pobierz jako PDF    (Pobierz za darmo Adobe Acrobat Reader.)


Prezentacja produktów ASMC, zwłaszcza w prospektach, katalogach , ulotkach oraz w Internecie , nie oznacza wiążącej oferty firmy ASMC.

 1. Na naszej stronie internetowej informujemy Naszych klientów o Naszych produktach. Nasze oferty mogą ulec zmianie i nie są wiążące, chyba że zostały one jednoznaczne oznaczone jako wiążące.

 2. Złożone przez Państwo u Nas zamówienie, stanowi ofertę zawarcie umowy kupna.
  Po złożeniu przez Państwo u nas zamówienia , otrzymają Państwo od nas e-mail z potwierdzeniem zamówienia. Potwierdza ono, że otrzymaliśmy zamówienie i zawiera szczegóły Państwa zamówienia. Potwierdzenie zamówienia nie oznacza zatwierdzenia Państwa oferty/ zamówienia. To pokazuje tylko otrzymanie zamówienia z nami. Przeciwnie, umowa jest jedynie potwierdzeniem odbioru lub dostawy towaru. Informuje ono jedynie, o otrzymaniu przez nas zamówienia. Przeciwnie, umowa dochodzi do skutku dopiero w momencie potwierdzenia odbioru dostawy lub po otrzymaniu towaru.
  Ewentualne błędy mogą Państwo, przed końcowym zatwierdzeniem oferty ( Krok 3 w procesie zamówienia: Złóż Zamówienie) kontrolować i od razu korygować lub wracając na poprzednią stronę poprzez naciśnięcie przycisku „Cofnij“ w swojej przeglądarce.
  Następnie zamówiony przez Państwo towar zostaje przygotowany do wysyłki, Państwo otrzymują od nas w e-mail potwierdzenie zakupu/paragon/rachunek. Wraz z tą deklaracją/ tym oświadczeniem, przyjmujemy Państwa zamówienie jako Umowę końcową, tzn., że po otrzymaniu tego e-mailu, zostaje zawarta umowa dotycząca wymienionych w niej produktów. W przypadku odbioru własnego, umowa zostaje zawarta w momencie odbioru zamówionego towaru. Jeśli w ciągu dwóch tygodni nie otrzymają Państwo potwierdzenia wysyłki lub nie otrzymają Państwo zamówionego towaru, nie są Państwo dłużej związani umową dotyczącą Państwa zamówienia.
 3. Wszystkie uzgodnienia zawarte pomiędzy naszą firmą a klientem łącznie z umową kupna, otrzymają Państwo wraz z Potwierdzeniem zakupu/Rachunkiem w formie pisemnej.


Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji zamówień klientów w indywidualnych przypadkach.

Pobierz jako PDF  PDF   (aby odczytać ten dokument, musisz posiadać program do czytania plików PDF)

Pewne zakupy w ASMC


Check 30 na zwrot towaru
Check Gwarancja zwrotu pieniędzy
Check Ponad 20 lat doświadczenia
Check Dostawa w ciągu 24 godzin*
Check Certyfikat EHI
Check Bezpieczne metody płatności

*Jeśli wszystkie produkty są dostępne i zostały zamówione z wysyłką przez DHL-Express

Sposoby płatności